Новини / News

10 – 12 жовтня 2019 р., у Львові на теренах Львівської психіатричної лікарні за сприянням Представництва OeAD (Австрійської служби академічного обміну) у Львові відбувся семінар з музикотерапії присвячений роботі з психологічною травмою: "Музикотерапія для пацієнтів з психічними травмами", Musiktherapie mit traumatisierten Menschen.
Тема психотравми є дуже актуальною для сьогодення України. Ця подія зібрала зацікавлених учасників зі всієї України.
В організації семінару прийняли участь Секція Арт-психотерапії УСП (УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ПСИХОТЕРАПЕВТІВ) та УКРАЇНСЬКИЙ КАТОЛИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ, Факультет наук про здоров’я, Кафедра психології та психотерапії.
Семінар проводили: Д-р. муз. н., магістр арт. Доротее Шторц / Dorothee Storz, Mag.art. Dr.sc.mus. Музичний психотерапевт, психоаналітично орієнтований психотерапевт / Musiktherapeutin, Musikpadagogin, Psychotherapeutin [OBVP, EAP]. Член-засновник Австрійської професійної асоціації музичних терапевтів (ÖBM); Член-засновник Віденського інституту музичної терапії WIM та
Д-р. муз. н., магістр арт. Едіт Візмюллер / Edith Wiesmüller, Mag.art. Dr.sc.mus. Музичний психотерапевт. Дипломне навчання в університеті музики та виконавських мистецтв Відень. Багато років музикотерапія працює в психіатрії для дорослих, Відень Вагнер, Відень. 2013 доктор наук в Університеті музики і театру Гамбург. З 2013 року викладач кафедри музикотерапії у Віденському університеті музики та виконавських мистецтв. Семінарські та лекційні заходи в німецькомовних країнах.

Період семінару співпав з Всесвітнім днем психічного здоров'я. На території Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні просто неба відбудеться масштабна подія «Розуміємо, приймаємо, діємо», присвячена Всесвітньому дню психічного здоров`я. Концерт організовують для пацієнтів закладів охорони ментального здоров`я міста Львова та гостей за участю Академічного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів», який виконуватиме твори світового класика, основоположника класичної музики Вольфганга Амадея Моцарта.Гості з Відня так само були запрошені та присутні на цієї події.
З допомогою OeаD, то вже третій візит віденських музикотерапевтів до Львова де розпочався навчальний проект з музикотерапії з березня 2018 року.
Започаткували навчання з музикотерапії засновники Віденського Інституту Музичної терапії (ВІМ): Елена Фітцгум, д-р. муз. н. (Elena Fitzthum, Dr. sl. mus.) та Доротеє Шторц, маг. арт., д-р. муз. н. (Dorothee Storz Mag.art., Dr. sc. mus.).

Twitter
Facebook
Pinterest
Linkedin
Tumblr
VKontakte
powered by social2s